Żona ujawniła szokujące nagranie, radny z Bydgoszczy zrzekł się mandatu. Podał inny powód

lulu, PAP 2017-04-20, godz. 19:00
 • Rafał Piasecki w czasie sesji rady miasta w Bydgoszczy Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz / Agencja Gazeta
 • Rafał Piasecki w czasie sesji rady miasta w Bydgoszczy Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz / Agencja Gazeta
 • Rafał Piasecki w czasie sesji rady miasta w Bydgoszczy Fot. Łukasz Antczak / Agencja Gazeta

Bydgoski radny Rafał Piasecki, którego żona oskarża o znęcanie, zrzekł się z mandatu. Jako powód decyzji wskazał "brak dalszej możliwości i pełnienia funkcji".

Piasecki pismo w sprawie rezygnacji z mandatu skierował do przewodniczącego Rady Miasta. Pisze w nim: 

W związku z brakiem dalszej możliwości pełnienia funkcji radnego Miasta Bydgoszczy, pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym zrzekam się mandatu radnego Miasta Bydgoszczy.
Pragnę serdecznie podziękować panu prezydentowi, radnym, pracownikom bydgoskiego magistratu, a w szczególności mieszkańcom Bydgoszczy za wszystkie lata współpracy, począwszy od 2010 r.

Wcześniej zrezygnował z członkostwa w klubie PiS i przynależności do partii

Czytaj więcej na Bydgoszcz.wyborcza.pl >>>

Żona Piaseckiego oskarża go o znęcanie fizyczne i psychiczne. Ostatnio w internecie umieściła też nagranie pt. "Znęcanie się męża nade mną". Słychać na nim kłótnię, wyzwiska kierowane przez mężczyznę, odgłosy uderzeń, płacz kobiety. 

"Zaraz wezmę k*** i cię zaj***". Żona byłego polityka PiS publikuje drastyczne nagranie:

Podziel się: Facebook

Komentarze (40)

 • marudna.maruda

  Oceniono 14 razy 4

  Gratuluję żonie odwagi w ujawnieniu przemocy. Przypuszczam, że szanowny małżonek do kościoła regularnie chadzał i słów naszych świątobliwych słuchał uważnie. No i systematycznie się spowiadał, choć pewnie nie z przemocy wobec małżonki, bo przecież zgodnie z linią partii nie ma czegoś takiego jak przemoc domowa.

 • rot.leszek

  Oceniono 15 razy 3

  Dobrze ze nagrala i opublikowala w necie , bo gdyby poszla z tym do proboszcza
  to by jej kazal " nosic ten krzyz"

 • szpung

  Oceniono 10 razy 2

  To jet modelowy przyklad jak w republikanskim systemie dzialac ma wladza kazde podejrzenie musi konczyc sie eliminacja ze struktur jakiejkolwiek wladzy. Sprawowanie urzedow zaufania publicznego musi sie wiazac z nienaganna postawa obywatelska w przeciwnym razie niech nie zadrgnie reka nikomu bo w systemie republikanskim nie ma miejsca na kolesiostwo i sitwy. Mama nadzieje iz mlodsze pokolenie wychowane przez JK zrozumie iz politycznie sie to oplaca ze podam przyklad angielskiej lejby ktora od 10 lat za zwykle zlodziejstwo swoich deputy nie moze wstac z wyborczych kolan i elektorat pamieta ten zalosny incydent po dzien dzisiejszy. Bedziecie tak dzialac kilka kadencji macie w kieszeni tak trzymac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX